Historky z rozlučky

Jak taková rozlučka se svobodou vypadá, to záleží především na odvaze a financích zúčastněných. Někdy se přátelé rozšoupnou a může se stát, že vám objednají originální dárek, třeba striptéra či striptérku, několik mužů se dokonce setkalo i s celou lesbishow. (nutno podotknout, že ačkoliv byli zezačátku nadšeni, jejich radost opadla poté, co museli celou akci vysvětlit své ženě, která se o ní někde doslechla). Máme pro vás několik historek z rozlučky, abyste věděli, jak to může dopadnout:

Mirek původně neplánoval žádnou velkolepou akci, myslel si, že jeho rozlučka se svobodou bude jenom obyčejné posezení v hospodě s pár přáteli. To však nečekal, co na něj chystá kolega z práce, ten si totiž vymyslel originální dárek – oslavu na lodi! Byl vášnivým milovníkem lodí a vlastnil menší jachtu. Rozhodl se proto, že vezme Michala s celou partou na Lipno a rozlučku uspořádají na vodní hladině. Večer začal klidně, popíjelo se za doprovodu muziky z přehrávače, když najednou se pár mužů rozhodlo, že si půjdou zaplavat. Svlékli se do naha a naskákali do vody. Michal, který v té chvíli už byl docela dost opilý, se rozhodl že s k nim přidá. Sundal si oblečení, rozeběhl se, ale těsně před skokem do vody upadl a sletěl dolů po hlavě. Alkohol v jeho hlavě zapracoval a Michal najednou nevěděl, kde je nahoře a kde dole, neměl nejmenší tušení jak se dostat k hladině a začal zmatkovat. Naštěstí si toho ostatní všimli a na poslední chvíli se jim povedlo dostat Michala z vody. Dnes na to už vzpomíná s úsměvem, ale tehdy už myslel, že s ním je konec.

Nejlepší dárky na rozlučku se svobodou >>

Honza šel na svou rozlučku z druhého konce – s přáteli si naplánovali pánskou jízdu městem. Prvním podnikem byla oblíbená hospoda, kde se vždy scházeli. Ta však pánům brzy přestala stačit a vydali se na barovou jízdu centrem města. Celá tato jízda spočívala v tom, že všichni vběhli do vybraného podniku, dali si panáka a pokračovali dál. Když už byla celá společnost více než veselá, Honza zavelel směr disco club. Tam akce pokračovala v podobném duchu, navíc se k tomu přidala spousta pěkných žen. Honzu zaujala skupinka spoře oděných slečen, která se ladně vlnila u tyče, proto neváhal a vyskočil za nimi, aby se přidal. Netrvalo dlouho a kdosi jej stáhl dolů – jaké na něj čekalo překvapení, když se před ním zjevila jeho nastávající žena Eva! Ani jeden netušili, že vyrazí na stejné místo a potkají tam svého partnera. Eva prohlásila, že se nebude zlobit, když Honza pozve celou její dámskou společnost na drink a našemu nebohému příteli tak nezbylo nic jiného, než tasit peněženku a uchránit si svou čest.

Náš výběr originálních dárků na rozlučku:

Rohožka - Cílová čára

Vyhrajte svůj závod domů! Gratulujeme, opět jste zvítězili a dorazili domů jako první...

Pomůcka na masáž hlavy

Tento masér hlavy je vynikající pomůcka proti stresu. Jeho používání navozuje pocit blaženosti...

Chladící půllitr

Vychlaďte si zlatavý mok na ideální teplotu tímto revolučním mrznoucím půlitrem...

Spolupracujeme

2009 © Rozlučka se svobodou by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky